Met ons Bobbejaanlandabonnement konden we ook deze gratis meepikken.
Er zijn een aantal shows en al gauw komen we de eerste tegen. Een zeehondenshow. Het is wel nog even wachten, maar zo kunnen we ons wel van een plekje uit de zon verzekeren (behalve wat bomen, was er geen beschutting).
Het was wel een interessante uiteenzetting, alleen jammer dat het enkel in Spaans is.
Even verderop is er nog een show, maar tegen dat we er aankwamen, was de papegaaien show al bezig. Aansluitend was er ook nog een roofvogelshow.
Naastliggend is ook de dolfijnenshow. Ook weer een interessante uiteenzetting en de show zelf is toch ook wel wat spectaculairder dan die in Brugge.
Zo hadden we alle shows gehad en konden we ons verder verdiepen in de rest van de dieren.
Het was zeker geen slechte zoo, maar ook niet de mooiste. Verder heeft de zoo ook enkele speelpleinen. Enkel het slangenverblijf was gesloten.
We hebben er toch goed onze dag kunnen vullen en het heeft ons zeker niet tegengevallen.


 
			
			
			
 
					
					
					
						 Antwoord met Citaat
  Antwoord met Citaat . Ik vond de zoo in Madrid nogal troosteloos, een groot deel van de verblijven is gemaakt van beton en ze hebben niet de minste moeite gedaan dit te verbergen. Met het reptielenhuis heb je niets gemist, dat was als ik het me goed herinner gewoon een soort serre met daarin wat glazen kooien: nogal druk en niet echt boeiend.
. Ik vond de zoo in Madrid nogal troosteloos, een groot deel van de verblijven is gemaakt van beton en ze hebben niet de minste moeite gedaan dit te verbergen. Met het reptielenhuis heb je niets gemist, dat was als ik het me goed herinner gewoon een soort serre met daarin wat glazen kooien: nogal druk en niet echt boeiend. .
.
						 
			