Ceder Fair heeft aangekondigd dat ze stevig zullen investeren in hun parken in 2018. Ze hebben een sterk aanbod nieuwe attracties klaarliggen waaronder vier achtbanen. "De vier achtbanen die we ontwikellen voor onze grootste parken zouden zeker een invloed moeten hebben volgend jaar.
1 van die banen is in Kings Dominion waar de oude houten achtbaan Hurler een Rocky Mountain Construction transformative krijgt. Het volledige nieuws zal op 16 augustus uit de doeken gedaan worden!
Bron: http://www.attractionsmanagement.com...&codeID=333376



Antwoord met Citaat
Dus vandaar de vraag, waar zullen de twee andere coasters komen en welke? Ik denk dat Canada's Wonderland wellicht weer één krijgt want als ik mijn "vloek" weer mag geloven zullen ze wel een grote achtbaan bouwen het jaar nadat ik geweest ben...(Vorige keer bouwden ze Leviathan het jaar na mijn bezoek...)

.









